Skip to main content

Ahojte,

Naša streamerka Nika (Veangamer) si pre vás pripravila ďalšiu súťaž, a to tentoraz o 2ks Hogwarts Legacy Deluxe Edition (PC).

Povedzme si, ale najprv, teda, čo to Hogwarts Legacy, vlastne je.

Hogwarts Legacy je open-world akčná RPG hra vyvinutá spoločnosťou Avalanche Software a vydaná pod spoločnosťou Warner Bros. Games.

Hra je zasadená do čarodejníckeho sveta na základe románov o Harrym Potterovi. Odohráva sa v 90. rokov 19. storočia a nasleduje príbeh študenta, ktorý na Rokforte začína v 5. ročníku.

Hráči sa v nej zúčastnia vyučovania v čarodejníckej a kúzelníckej školy v Rokforte. Môžu preskúmať lokality zo série Wizarding World, ako napríklad Forbidden Forest, Diagon Alley a Hogsmeade. Medzi zatiaľ neodhalené lokality patria spoločenské miestnosti Bifľomoru a Bystrohlavu.

Počas tvorby postavy si hráči môžu vybrať svoj vzhľad či fakultu. Levelovanie svojej postavy umožní hráčom prístup ku rôznym kúzlam, talentom, schopnostiam a ich vylepšovaniu. EXP body budú môcť hráči získať skrz boje, questy, ale aj preskúmavaním sveta.

Či už, teda budete chcieť krotiť hipogrifov, naháňať drakov či trollov alebo využívať mandragory na omráčenie nepriateľov, nájdete v hre všetko, čo by praví fanúšici Harry Potter univerza mohli vyhľadávať.

Súťaž bude prebiehať do 7.2.2023, kedy sa uskutoční losovanie a zároveň sa otvára early-acces pre vlastníkov už spomínanej Deluxe Edition hry. Ďalším obsahom tejto edície je Dark Arts Pack, ktorý zahŕňa Thestral Mount, Dark Arts Battle Arena a Dark Arts Cosmetic Set.

Neváhajte sa teda súťaže zúčastniť, zabojovať o výhru a taktiež trochu podporiť Niku.

Tím STREAMzone