Skip to main content

Motivovaná sa zlepšovať? Sympatická a komunikatívna? To všetko je táto nežná žena, Daniela, ktorú dnešným dňom môžeme s radosťou privítať v našich kruhoch komunity STREAMzone.

Ahojte Legendy! Som Daniella Accalia, ale môžete ma oslovovať Danka/Dani. Mám 29 rokov, pracujem v korporáte – DPH-čka je moja vášeň… Just kidding. U mňa na streame nájdeš primárne Apex Legends, ale nečakaj odomňa “Master” úroveň, hrávam to len for fun. Okrem toho nepohrdnem ani dobrou príbehovkou, ktorá vyvolá vo mne emócie, od radosti až po smútok, čo znamená, že sa nehanbím verejne slzu vyroniť. Mávame aj co-opky s mojou polovičkou, hry s chatom a samozrejme pokecík. Takže hop šup ku mne na strímik, teším sa na teba.

Aj Danka, ako správna STREAMzone streamerka má svoj Streamer Wall veľmi pekne upravený, tak neváhajte, pozrite si ho a zanechajte jej tam pekné hodnotenie.

Tešíme sa, že si súčasťou našej komunity, že aj vďaka tebe sa rozrastá o ďalšiu príjemnú a sympatickú streamerku. Želáme ti, aby sa ti v streamovaní darilo, prajeme ti veľa odstreamovaných hodín, príjemne strávených chvíľ, ale aj úspechov zdieľaných so svojou komunitou.

Tím STREAMzone