Skip to main content

Dnes je ten deň, kedy sa stáva novým členom našej komunity zvučné meno Krampus_TT, ktorý veríme, že osloví rovnako aj Vás ako oslovil nás, keď sme ho po prvý raz uvideli.

Prenechám miesto Krampusovi aby sa Vám v pár slovách predstavil:

   “Zdravím vás čerti a čertice. Moje meno je Tomáš ( Krampus_TT ). Na Twitchi fungujem 2,5 roka, ako variety streamer. Streamujem hlavne: hranie PC hier, VR-hry, ale aj IRL streamy (varenie, cestovanie.) Počas chatovania u mňa môžete vidieť aj Live streamy búdok hniezdiacich dravcov a sov, či rôzne kŕmidla. môj ciel je dosiahnuť pre vás kvalitné IRL streamy mimo prostredia izby s PC. (túry, hrady, zámky, vystúpenia, #Krampus_TT varí). Tak sa u mňa v kľude posaďte a Vitajte v našej skvelej komunite.”

Dobrák s veľkým srdcom, ktorého stream keď navštívite, Vám už po prvých pár momentoch prirastie k srdcu a budeme sa tam cítiť vždy príjemne a vítaní. Jeho láskavosť môžete taktiež vidieť aj pri jeho nezištnom záujme o sokoliarstvo, dravcov a sovy, ktorým mimo iné venuje množstvo času ale aj financií.

Krampus sa takisto venuje predstaveniam Krampus, počas ktorých navštevuje rôzne mestá a spolu s ostatnými v maskách robia nezabudnuteľnú show. Nebojte sa ho na masku spýtať, vždy Vám ju s hrdosťou a radosťou ukáže, predstaví a porozpráva Vám o nej, rovnako ako aj o predstaveniach ktoré v nic organizujú.

Privítajte Krampusa vo veľkom štýle, navštívte jeho stream, sociálne siete, nech sa cíti medzi nami vítaný. Tešíme sa taktiež aj na spoločné akcie, eventy a streamy.

Tím streamzone