Skip to main content

Čaute,

ďalším prijatým členom v marci bude sympatický, mladý študent informatiky a programátor. Napriek tomu, že streamovať začal pred necelým pól rokom, jeho odhodlanie a snaha hovorí za všetko.

Ahoj! Som 25 ročný chalan, ktorý popri štúdiu informatiky a práci programátora taktiež streamuje a snaží sa zabávať ľudí. 🙂 Na streamoch u mňa môžeš vidieť väčšinou Valorant, ale postupne sa dostávam aj k rôznym survival alebo RPG hrám, výnimočne zapnem aj nejakú príbehovku. Mojim hlavným cieľom je budovať priateľskú komunitu, v ktorej už nejeden človek našiel parťákov na rôzne hry. Mojou prioritou pri streamovaní je práve zabavenie diváka a poskytnutie čo najkvalitnejšieho obsahu – nie vždy sa to podarí, ale snažím sa každým jedným streamom posúvať ďalej. 🙂

Keď k nemu zavítate, nemusíte sa obávať o nedostatok pozornosti. Aj v najintenzívnejších momentoch hier sa vám Krytos bude naplno venovať.

Nezabudnite si taktiež pozrieť Krytosov streamer wall kliknutím na logo.

Vitaj medzi nami. Želáme ti mnoho úspechov v streamovaní, veľa odstreamovaných hodín, príjemných chvíľ a úspechov zdieľaných s tvojou komunitou.

Tím STREAMzone

Leave a Reply