Skip to main content

V spoločnej organizácii našej Niky (Veangamer7) s ValkoJr sa uskutoční v pondelok 24.04. stream na ktorom sa budú organizovať Customky v hre Call of Duty: Warzone 2.0.

Stream začne o 17:30 hodine. Následne od 18:00 cca sa prejde na 2 hodiny na už spomínané customky. Po nich bude Nika pokračovať klasicky vo Warzone.
Jedná sa o SOLO customky na mape Ashika Island.

Ashika Island je pomerne malá mapa v južnom Pacifiku v hre Call of Duty: Warzone 2.0.
Ostrov je rozdelený na niekoľko odlišných regiónov, z ktorých každý má svoje vlastné jedinečné vlastnosti a herné možnosti. Hlavné oblasti mapy zahŕňajú malú rybársku dedinu, vojenskú základňu, nákladnú lodenicu, rekreačný hotel a sieť podzemných tunelov.
Hráči sa môžu po mape premiestňovať pešo alebo vrtuľníkom, čo nakoľko hry na tejto mape sú extrémne rýchle, uľahčuje rýchly presun medzi jednotlivými oblasťami hlavne v momentoch intenzívnych prestreliek či tesných situácií pod tlakom zóny.
Hry na tejto mape sú rýchle aj vďaka tomu, že sa jej za bežných okolností zúčastňuje maximálne 40-50 hráčov, namiesto 150 v hlavnom hernom móde. Tento herný mód, tzv. Resurgence, taktiež funguje tak, že sa môžete respawnovať pokiaľ je vždy aspoň jeden hráč z partie nažive. To však nebude prípadom týchto customiek, nakoľko sa budú hrať sóla. Tam to funguje tak, že sa hráč znovuzrodí automaticky, no musí však prežiť určitý počet sekúnd, pokiaľ sa mu to nepodarí, končí v hre permanentne.

Pridať sa môže každý, stačí prísť ku Nike na stream a zapojiť sa.
“Jedinou” podmienkou pripojenia sa, je nebyť toxický.

Držíme Vám palce a hlavne sa zabavte!

Tím STREAMzone

Leave a Reply