Skip to main content

Ahojte, prišla tá príležitosť, na ktorú sme všetci čakali. Konkrétne sú to už dva roky od poslednej Tváře Twitche. Minulý rok obrovská masa fanúšikov čakala že opäť vypukne tento pozitívny ošiaľ, no to sa nestalo, o to viac si túto príležitosť zaručene veľké množstvo ľudí nenechá ujsť! Ešte pred tým ako sa dostaneme k hlavnej pointe tohto článku, by bolo určite rozumné aj tým ktorí na platforme Twitch nie sú tak doma z rôznych dôvodov, vysvetliť čo to tá Tvář Twitche je.

Tvář Twitche je najväčšia CZ/SK akcia usporadovaná prostredníctvom platformy Twitch. Táto akcia nezahŕňa len účasť streamerov z našej skromnej CZ/SK scény, ale logicky aj účasť divákov, ktorí sa dosť pravdepodobne dokážu vďaka tejto akcií dopracovať jednoduchšie na stream ktorý im bude presne po chuti. 

Prakticky sa mohol zapojiť každý streamer, ktorý má najmenej 18 rokov a spĺňa podmienky. Tieto pravidlá sú pre vyspelého streamera hračkou. Stručne povedané: buď sám sebou, dodržuj pravidlá platformy Twitch, používaj webkameru, maj pravidelnosť, nepropaguj suplementy pre hráčov, alkohol či iné omamné látky a v neposlednej rade sa bav pri tom čo ťa napĺňa. 

Počas niekoľkých dní má každý streamer, ktorý spĺňa podmienky, možnosť sa zdarma zapojiť. Stačí vyplniť údaje o sebe, informácie o streame a vytvoriť maximálne 30 sekundové video (medailónik) podľa vlastného gusta. Po úspešnom overení informácií si TAM! Ďalej po registrácii pokračuje fáza hodnotenia kedy 7 porotcov, Agraelus, Claina, Czechcloud, Ducklock, Herdyn, Liveoliverr a Michal, bude podrobne vyberať svojich favoritov na základe subjektívneho názoru. Môžu tak učiniť verejne alebo súkromne.

Zdroj: madmonq.gg/cs/tvartwitche

Zapojený Streamery:

Aktuálne netreba schovávať skromnosť za slová, teraz je potrebné povedať čo je treba, celý  streamzone team venujeme pár viet pre každého jedného streamera z našej komunity:

Drahí streameri a streamerky, odkážte všetkým že na to máte, že nie ste žiadne Béčka. Ukážte im čo vo Vás je, buďte sami sebou. A HLAVNE SI TO UŽITE! 

Pamätajte ale jedno. Výhra nie je byť prvý. Výhra je byť pyšný sám na seba, nestrácať hlavu ak sa niečo nepodarí, treba vidieť svoju snahu a vážiť si ľudí, ktorí stoja za vami.

Pre Nás ste víťazi všetci, ktorý patrite do našej streamzone komunity či už ste sa zapojili alebo nezapojili do súťaže #tvartwitche. Mame pre Vás ďalšie plány do budúcna, už sa nemôžeme len tak nečinne prizerať, musíme konať. Chceme Vám dať všetkým motiváciu, aby ste sa posúvali dopredu a priniesli sme spolu niečo nové čo tu ešte nebolo!!!

Ďakujeme že ste nám pomohli vybudovať túto komunitu a boli ste tu pre nás vždy, veríme že s nami ostanete čo najdlhšie. Teraz je ten čas, kedy tu chceme byť MY pre vás.

Veríme že vám táto akcia prinesie nové priateľstvá, pohľady na vec a mnoho iného.

Držíme vám všetkým prsty. Bavte sa!

Leave a Reply