Skip to main content

Tak, a je to tu. Koniec roku 2022, počas ktorého sme oslávili druhý rok STREAMzone.

Počas roka sme organizovali zopár eventov, aj vďaka ktorým sa nám podarilo s vašou pomocou dosiahnuť Twitch Affiliate status. Spoločnými silami všetkých zapojených streamerov sme to zvládli a touto formou ďakujeme aj Vám – BonovskyFousek96Gunhawk1803PaToT_pistaaa_SkotosStudioVeangamer7WeWeR1cKa

Do našich radov sme prijali množstvo nových streamerov. Deň čo deň sa Vám snažili prinášať kontent, zábavať Vás, tráviť s Vami spoločné chvíle a zdieľali spoločné úspechy.

Ak by si mal chuť stať sa jedným z nás urob tak TU

Okrem našich streamov sme my a naši členovia organizovali aj množstvo súťaží, špeciálnych streamov a komunitných eventov, vrátane charitatívneho streamu na podporu ľudí na Ukrajine. Tieto streamy dopomohli našim streamerom nadviazať bližšie vzťahy a pomohli posilniť našu komunitu.

Opätovne by sme radi poďakovali za obrovskú finančnú podporu, počas komunitného streamu na kanále STREAMzone, uskutočnenú 10.03.2022, ktorú sme spolu s naším príspevkom predali ďalej ľuďom na Ukrajine.

Vean, Skotos a PaToT Merch

Uskutočnil sa aj 3. ročník Tvář twitche, ktorého sa zúčastnili niektorí naši členovia. – zoznam ľudí ktorý sa zúčastnili a ich umiestnenie – určite

Elbowkám sa podarilo dosiahnuť Twitch Partner status.

Na začiatku novembra sa konal náš druhý spoločný event. Zorganizovali sme menežovaný neprerušovaný Halloween stream spoločne s mnohými streamermi, plný rôznych hororových hier, strachu ale aj zábavy, ktorú sme si spoločne užili.

03. decembra sa uskutočnil náš, už tretí organizovaný stream. Tentoraz sme si spoločne užili čas a strávili ho pri komunitných hrách ako Fall Guys, Business Tour, Golf with Your Friends, kde sme si zmerali sily pri nepriaznivých podmienkach golfu.

Ďalšou špecialitkou decembra so STREAMzone bol pre našu streamerku Zla_Lili bol výnimočný stream hry Fortnite, ktorý si vyclaimoval za channel pointy jej vlastný moderátor, ktorý 2 roky šetril na túto príležitosť. Tomu sa hovorí odhodlanie!

Záver decembra nám závršili dve udalosti. Jednou z nich bol PaToTov pokus opäť zdolať hru The Last of Us, ktorú nakoniec prešiel na najťažšej úrovni, na jedno posedenie za 18h48m.

Druhou udalosťou bola Vianočná giveaway o skvelé ceny u našej Niky (Veangamer7), ktorá taktiež zakončila náš spoločný rok 2022.

Ďakujeme Vám veľmi pekne za vašu priazeň počas tohoto roku. Za Váš drahocenný čas, ktorý ste u nás strávili, za vašu prejavenú dôveru a obrovskú finančnú podporu. Tešíme sa na množstvo spoločných streamov, akcií a súťaží, ktoré nás v ďalšom roku čakajú a neminú. Taktiež sa tešíme na nových kolegov, ktorí obohatia našu komunitu o ďalšie skúsenosti.

Tím STREAMzone