Skip to main content

Rozumný, citlivý a sympatický chlap ako hora, no dobrák srdcom. To všetko je nový člen a prírastok do našej komunity STREAMzone, IamVeeny.

Veľký potlesk poprosím!🎉

Čaute, moje meno je Vincent a.k.a. Veeny, ale volajú ma aj Dzedo/Starec a iné nezmyselné prezývky xD. Som vášnivý TRYHARDER, ktorý sa venuje prevažne streamovaniu kompetitívnych hier ako je Apex Legends, Valorant, Fornite, Warzony. Občas spolu aj niečo uvaríme a zahráme aj komunitné hry s divákmi. Čo u mňa nájdete? Keď mám vypnutý TryHarder mód pri rankedoch (vtedy nevrieskam , nehehe), tak tu môžete nájsť chill, zábavu, dobrú hudbu a oddych od každodenných problémov ľudí v bežnom živote, v škole, v práci alebo v rodine. Moje motto je: GAMING TO MENTAL HEALTH. PS: Pokiaľ nejde o život, tak nejde o nič! (ešte že MY gameri máme viacero životov).

Absolútny profesionál v Apex Legends, Šiltovkový Kráľ, Vincenzo streamuje už od marca roku 2022 a jeho streamy nájdete na jeho twitchi.

Veľmi pekne spracovaný je aj Veenyho StreamerWall, ktorý si môžete pozrieť kliknutím na obrázok vyššie.

Veeny, Vincenzo, Vincent, prajeme ti veľa úspechov ako už v streamovaní tak aj v osobnom živote. Nech sa ti darí, šiltovky sypú, tvoj sarkastický humor ťa neopúšťa a hlavne nech ťa streamovanie a komunita, ktorú si buduješ naďalej bavili a milovali.

Tím STREAMzone