Skip to main content

Ahojte,

Rok 2023 otvárame obrovskou novinkou a to pripojením sa streamera Jozefa (Brookboysk). Nenechajte sa však zmiasť, Brook nie je žiadnym nováčikom na česko-slovenskej Twitch scéne. Tento rok to bude pre neho už 5. rok na Twitchi, a tak sa stáva z jedným z najstarších streamujúcich členov STREAMzone komunity.

Ahoj mám 31 rokov a prezývajú ma Brook, mám vyštudovanú vysokú školu s technickým zameraním, pracujem v jadrovej elektrárni ako technik, vo voľnom čase hrám hry, športujem a hlavne streamujem, nečakaj žiadny vážny TryHard, na našom streame ide hlavne o zábavu tak sa staň jedným z Nás.

Jedným z faktorov, na ktoré prihliadame pri vyhodnocovaní prihlášok do STREAMzonu, je aj pravidelnosť. Keď ide o Brooka, tak ňou priam prekvitá.
Darí sa mu usporiadavať si veci v živote tak, aby tam drvivú väčšinu dní v týždni o 18:00 večer pre svoju komunitu bol. Počnúc od streamov, cez formovanie nových priateľstiev, ba vzťahov, budovanie komunity, až po trávenie spoločného času na discorde, či už po alebo počas streamu hraním, dáva Brook streamu a všetkému okolo toho nepochybne množstvo svojho času, pozornosti a úsilia, predovšetkým však srdca.

Myslím si, že si Vás Brook dokáže svojou skromnosťou, priateľskosťou či humorom získať. Veď predsa nie je na vrchole humorného reťazca náhodou. Či ako Joži, však povedz ty nie?

Čochvíľa budete na jeho streame chcieť tráviť všetok Váš čas a zistíte, že dôvodom, kvôli ktorému sa tam cítite tak dobre, nie je len samotný Jožko, ale aj komunita, ktorá ho obklopuje.

Rodinná atmosféra, dobrí ľudia, priatelia.

Určite stojí za pozretie aj Brookov streamer wall (klikni na obrázok). Dal si na ňom poriadne záležať, tak mu tam nezabudnite zanechať pekné hodnotenie.

Držíme ti so streamom, Brook, palce. Želáme ti množstvo energie a síl, aby si naďalej mohol ľuďom svojim vystupovaním spríjemňovať dni tak ako doteraz. Sme radi, že si sa k nám rozhodol pridať a tešíme sa aj na tvoju účasť v komunite STREAMzone.

Tím STREAMzone