Skip to main content

Svorka vlkov u našej novej streamerky DanielyWolff, ktorá sa dnešným dňom stáva oficiálnou súčasťou komunity STREAMzone, sa rozrastá každým dňom viac a viac.

Ahoj, čau a vitaj u nás! Nájdeš tu blonďatú variety streamerku so záľubou v hudbe, umení a samozrejme vo videohrách. Hrávame prevažne príbehovky, občas nejaký ten battle royale alebo fall guys s komunitou, ale sem tam si aj niečo uvaríme alebo vybehneme von. Pohodlne sa usaď a bav sa s nami 🙂

Sympatická a komunikatívna bývalá študentka Akadémie umení v Banskej Bystrici, venujúca sa streamu už vyše roka, ktorá na vás určite po navštívení streamu zapôsobí svojim prístupom sa popri streame taktiež venuje foteniu, hudbe a občasne rada robí urbex, na ktorý sa jej „svorka vlkov“ môže pozrieť tiež.

Psssst…poriadne si zapíšte…
Daniela je popri všetkom aj veľmi šikovnou speváčkou a taktiež robí občas cosplaye, ktoré možno vidieť aj na jej instagrame.

Krásne zladený Danielin StreamerWall nájdeš kliknutím na avatara nižšie. Nezabudnite si ho celý prezrieť a zanechať jej pekné hodnotenie v podobe piatich hviezdičiek.

Pokiaľ chceš vidieť aj Danieline kresebné, umelecké výtvory nájdeš ich na tomto INSTAGRAME.

Daniela, vedúca vlčej svorky, prajeme ti veľa úspechov ako už v streamovaní tak aj v osobnom živote. Nech sa ti darí, sledujúci poslúchajú, nech ťa streamovanie a komunita, ktorú si buduješ naďalej bavili a milovali tak, ako doteraz.

Tím STREAMzone